Wszystkie projekty

Projekty domów jednorodzinnych

Dom na własność jest marzeniem wielu ludzi – zarówno młodych, dopiero planujących założenie rodziny, nieco starszych osób, które po latach zamieszkiwania np. w bloku chcą się z niego wyprowadzić, jak i seniorów, którzy po przejściu na emeryturę pragną być bliżej natury.
W naszej ofercie projektów domów mamy coś dla każdej z wymienionych wyżej grup. Dysponujemy szerokim wachlarzem budynków o zróżnicowanym charakterze. To sprawia, że znajdziesz u nas dom dopasowany do Twoich preferencji pod względem:
Rozmiaru – oferujemy zarówno małe domy, których powierzchnia użytkowa zaczyna się już od 70 metrów kwadratowych. Posiadamy też średnie projekty o powierzchni powyżej 100 metrów kwadratowych, jak i te całkiem duże – z powierzchnią znacznie przekraczającą 100m2.
Stylu – dysponujemy szerokim wyborem domów zaprojektowanych w stylu nowoczesnym. Jednak posiadamy też bardzo duży wybór dla osób zainteresowanych bardziej tradycyjną formą – projekty domów klasycznych.
Kształtu – jak widać, mamy coś dla każdego – dlatego nasza pracownia architektoniczna ma w swojej ofercie także domy o różnej budowie: parterowe, piętrowe, jak i takie wyposażone w poddasze użytkowe.
Nie zapominamy też o pełnej funkcjonalności, dlatego w naszym projektach przewidujemy miejsce na garderobę, dodatkową toalete, jak i inne przydatne w codziennym życiu pomieszczenia.

Gotowy projekt domu jednorodzinnego

Jednak każdy z naszych gotowych projektów domów jednorodzinnych łączą niezmienne i charakterystyczne dla nich cechy.
Energooszczędność – dbamy o to, aby dom był nie tylko tani w budowie, ale również atrakcyjny pod względem finansowym, jeśli chodzi o zakup materiałów do jego budowy. Przykładamy ogromną wagę do aspektów oszczędności, dbając o odpowiednie ocieplenie czy izolację cieplną.
Świetne materiały – wyznajemy zasadę, że domy wykonane na bazie naszych projektów mają być trwałe i solidne. Właśnie dlatego staramy się dobierać do nich najlepsze materiały – będące idealnym kompromisem pomiędzy jakością oraz ceną.
Doskonały design – bez względu na styl, w jakim projektujemy nasze domy. Każdy z nich musi być po prostu ładny. Stawiamy na ponadczasowe wzornictwo, które nigdy się nie zestarzeje, a co za tym idzie – wybudowane domy swoim wyglądem będą cieszyły przez wiele lat.
To wszystko sprawia, że bez względu na rozmiar budynku, jego charakter, styl czy wygląd – jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie projekt idealny dla siebie.

Gotowe projekty domów – ceny i specyfikacja

Jak już wspominaliśmy – w naszym domach dbamy zarówno o aspekt czysto estetyczny, funkcjonalny oraz ten związany z ich finansowaniem. Wiemy, że budowa domu jest bardzo kosztownym przedsięwzięciem, dlatego nasze projekty udostępniamy w bardzo atrakcyjnych cenach, zaczynających się już od 2 tys. złotych.
W cenie zapewniamy zarówno projekt budowlany, dokumentację techniczną, jak i szczegółowe wyliczenia i kalkulacje związane z budową domu do stanu surowego zamkniętego oraz stanu pod klucz.

Archand Pracownia Projektowa

ul. Wystawowa 1 - budynek IASE

51-618 Wrocław