Aktualności

Elegancka piętrowa willa

Elegancka piętrowa willa

Fresco 3 to projekt domu piętrowego, który niewątpliwie zwraca na siebie uwagę.
Styl, elegancja i nowoczesność to słowa, które najlepiej oddają jego charakter.
Dom zawdzięcza go ciekawej formie i wyszukanym materiałom, które tworzą efektowną kompozycje na elewacji.
Atrakcyjny wygląd to jednak nie wszystko, Fresco jest po prostu wygodny a jego przestronne wnętrze może oczarować.
Cześć dzienną tworzy okazała przestrzeń na którą składa się salon z wyeksponowaną w wykuszu jadalnią, oraz duża kuchnia. W centrum domowego ogniska umieszczono kominek, które będzie stanowić niezwykle atrakcyjny element wnętrza, a jednocześnie oddzielać hol od strefy wypoczynku nadając jej bardziej przytulnego charakteru. Nie zapomniano również o spiżarni i miejscu na szafę w zabudowie.
Dodatkowo przewidziano pokój gościnny, oraz łazienkę, dzięki czemu piętro pozostanie strefą wyłącznie dla domowników.
Na szczególną uwagę zasługuje również duży zadaszony taras, oraz ganek.
Dom posiada sporą kotłownię oddzieloną od części dziennej garażem. Zaprojektowano w niej ogrzewanie na paliwo stałe, oraz instalację gazową dla osób chcących korzystać z pieca gazowego.
Na poddaszu znajdują się trzy komfortowe pokoje , oraz sypialnia z garderoba i własną łazienką.
Budynek posiada nieskomplikowaną konstrukcję i typowe rozwiązania techniczne, co zdecydowanie ułatwi i przyspieszy realizację.
Nie zapomniano również o kosztach użytkowania. Zastosowane rozwiązania energooszczędne – na poziomie ekonomicznie uzasadnionym, które zapewnią niskie koszty eksploatacji i nie zwiększą kosztów budowy.

szczegóły projektu

Inne wpisy

Mały dom parterowy z garażem

Mokka 20 to mały uroczy dom parterowy, który świetnie wpisuje się w każde otoczenie, a zarazem posiada swój oryginalny styl. Dzięki bardzo prostej formie jest tani i łatwy w budowie….

Projekt Melon

Melon to projekt małego domku, którego powierzchnia zabudowy nie przekracza 70 m2. Dzięki niewielkiej szerokości, dom można wybudować na działce, której front ma zaledwie 14,25 m. Bardzo prosta forma sprawia,…

Nowoczesny całoroczny mały domek

Carino modern to projekt małego domku, którego powierzchnia zabudowy nie przekracza 70 m2. Dzięki niewielkiej szerokości, dom można wybudować na działce, której front ma zaledwie 14 m. Jest to, również,…